EKF - investicijų valdymas
Lietuvių Lietuvių Anglų English Rusų Русский
PRADŽIAAPIE MUSPARDUODAMEPARTNERIAIAPIE RINKĄKONTAKTAINUOMA
kuriame_ateiti_lt
 
GYVENAMIEJI
KOMERCINIAI
KLAIPĖDA-LIEPOJA 1.57Ha
KLAIPĖDA-LIEPOJA 0.80Ha
PRAMONĖS/SANDĖLIAVIMO
NUOMA
GYVENAMIEJI (PARDUOTI)
 

KLAIPĖDA-LIEPOJA 0.80Ha

 

Jei planuojate kurti verslą Klaipėdos krašte, atkreipkite dėmesį į plėtros perspektyvas turinčias teritorijas. Vienoje iš tokių vietų yra  mūsų siūlomas komercinės paskirties sklypas.
Prie kelio Klaipėda-Liepoja (tarp Jakų žiedo ir Liepų gatvės sankryžos su keliu į Palangą), 80 arų plote suformuotas komercinės paskirties sklypas tinka prekybai, autoservisui, sandėliavimui, degalinei, apgyvendinimo ir maitinimo patalpoms statyti. Prie kelio Klaipėda-Liepoja (tarp Jakų žiedo ir Liepų gatvės sankryžos su keliu į Palangą), 80 arų plote suformuotas komercinės paskirties sklypas tinka prekybai, autoservisui, sandėliavimui, degalinei, apgyvendinimo ir maitinimo patalpoms statyti.
 
 
Teritoriją, kurioje suformuotas sklypas galima drąsiai vadinti ateities uostamiesčiu. Kelio atkarpa šalia kurios yra mūsų komercinės paskirties plotas, buvo išplatinta ir sutvarkyta 2006 metais. Projekto tikslas - sumažinti automobilių spūstis mieste nukreipiant į rekonstruotą kelią dalį automobilių srautų. Šiandien šioje vietoje – nuolatinis ir didelis automobilių judėjimas. Vasaros metu kelias yra pilnas poilsiautojų vykstančių į Palangą iš kitų Lietuvos miestų. Netoliese pastatytas didelis įmonės  „Sanitex“ prekybos centras  „Ermitažas“. Užnugaryje formuojami erdvūs Klaipėdos priemiesčio kvartalai, o priekyje  - Klaipėdos miesto  individualių ir daugiabučių namų gyvenamieji rajonai, kurie šią gatvę ateityje neabejotinai pavers ketvirtąja miesto centrine gatve.
 

 

DETALIOJO PLANO BRĖŽINYS

 
 
Nr.TurtasPlotasKambarių skaičiusAukštasKaina už kv.m.KainaLikutisPlanas
sklypas0,80 ha300.000 Lt240.000 Lt1Planas
 
 

Spausdinti Spausdinti atgal atgal Į viršų Į viršų
 
UAB "EKF FORTUS"
H.Manto g. 7-1, 92138 Klaipėda,
Tel/Faks. +370 61157776
                +370 61157774
El. paštas: pardavimai@ekf.lt
                  ekffortus@gmail.com
NEKILNOJAMOJO TURTO VYSTYMAS
2016 © "EKF - EKFFORTUS. Visos teisės saugomos.
sprendimas webmod: svetainių kūrimas