EKF - investicijų valdymas
Lietuvių Lietuvių Anglų English Rusų Русский
PRADŽIAAPIE MUSPARDUODAMEPARTNERIAIAPIE RINKĄKONTAKTAINUOMA
 
GYVENAMIEJI
GINTARINĖ KOPA
KOPŲ VILA
GINDULIŲ TRIO
BIRUTĖS PARKO REZIDENCIJA
JŪROS KOPA
DVARO REZIDENCIJA
KOMERCINIAI
PRAMONĖS/SANDĖLIAVIMO
NUOMA
GYVENAMIEJI (PARDUOTI)
 

GYVENAMIEJI

 

GINTARINĖ KOPA
Gintarinė kopa

daugiau

 

KOPŲ VILA
Kopų vila

daugiau

 

GINDULIŲ TRIO
Parduodamas103 kv.m 4 kambarių namas, pastatytas iš kokybiškų ir modernių medžiagų, labai racionaliai ir patogiai išplanuotas. Su lauko terasa, sandėliuku, stogine dviem automobiliams ir pilnai sutvarkytu gerbūviu. Modernūs architektūriniai sprendimai, protingai ir patogiai išplanuotos vidaus erdvės, aptverta teritorija ir visais privalumais reikalingais saugiam, patogiam gyvenimui ir poilsiui

daugiau

 

BIRUTĖS PARKO REZIDENCIJA
„Birutės parko“ rezidencija - pačioje nuostabiausioje Palangos vietoje, prie pat Gintaro muziejaus ir Botanikos parko. Nuo gyvenvietės jūrą skiria vos keli šimtai metrų nuostabaus pušyno. Mūsų tikslas, kad Jūs praleistumėte savo nuostabiausias atostogas nuosavuose namuose Palangoje.

daugiau

 

JŪROS KOPA
Gyvenimas ant paplūdimio kopos - tai galimybė išbėgti ryte į paplūdimį ir išsimaudyti jūros bangose, o vakare iš terasos stebėti saulėlydį, miegoti prie atviro lango ir užuosti jūros kvapą, girdėti jos ošimą, stebėti praplaukiančius laivus... Jūros kopa - tai moderniausias, gražiausias nedidelis daugiabutis namas Klaipėdos paplūdimyje už prieinamą kainą.

daugiau

 

DVARO REZIDENCIJA
Dvaro rezidencija- uždaras, ramus nedidelių daugiabučių namų kvartalas suprojektuotas taip, kad jo gyventojai pasijustų tarsi nuolat atostogaujančiais karaliais. Erdvūs būstai su privačiomis terasomis ir žaliaisiais plotais orientuoti į žmogaus privatumą, poilsį, šeimyninį gyvenimą. Kvartalo viduje suformuota žalia oazė su pasivaikščiojimo takeliais, sporto aikštynais, vaikų žaidimo aikštelėmis ir poilsio zonomis - ideali vieta auginti vaikus.

daugiau

 

Spausdinti Spausdinti atgal atgal Į viršų Į viršų
 
UAB "EKF FORTUS"
H.Manto g. 7-1, 92138 Klaipėda,
Tel/Faks. +370 61157776
                +370 61157774
El. paštas: pardavimai@ekf.lt
                  ekffortus@gmail.com
NEKILNOJAMOJO TURTO VYSTYMAS
2016 © "EKF - EKFFORTUS. Visos teisės saugomos.
sprendimas webmod: svetainių kūrimas