EKF - investicijų valdymas
Lietuvių Lietuvių Anglų English Rusų Русский
PRADŽIAAPIE MUSPARDUODAMEPARTNERIAIAPIE RINKĄKONTAKTAINUOMA
 
GYVENAMIEJI
KOMERCINIAI
PRAMONĖS/SANDĖLIAVIMO
NUOMA
GYVENAMIEJI (PARDUOTI)
 

PARDUODAME

 

GYVENAMIEJI

GINTARINĖ KOPA
Gintarinė kopa

daugiau

 

KOPŲ VILA
Kopų vila

daugiau

 

GINDULIŲ TRIO
Parduodamas103 kv.m 4 kambarių namas, pastatytas iš kokybiškų ir modernių medžiagų, labai racionaliai ir patogiai išplanuotas. Su lauko terasa, sandėliuku, stogine dviem automobiliams ir pilnai sutvarkytu gerbūviu. Modernūs architektūriniai sprendimai, protingai ir patogiai išplanuotos vidaus erdvės, aptverta teritorija ir visais privalumais reikalingais saugiam, patogiam gyvenimui ir poilsiui

daugiau

 

BIRUTĖS PARKO REZIDENCIJA
„Birutės parko“ rezidencija - pačioje nuostabiausioje Palangos vietoje, prie pat Gintaro muziejaus ir Botanikos parko. Nuo gyvenvietės jūrą skiria vos keli šimtai metrų nuostabaus pušyno. Mūsų tikslas, kad Jūs praleistumėte savo nuostabiausias atostogas nuosavuose namuose Palangoje.

daugiau

 

JŪROS KOPA
Gyvenimas ant paplūdimio kopos - tai galimybė išbėgti ryte į paplūdimį ir išsimaudyti jūros bangose, o vakare iš terasos stebėti saulėlydį, miegoti prie atviro lango ir užuosti jūros kvapą, girdėti jos ošimą, stebėti praplaukiančius laivus... Jūros kopa - tai moderniausias, gražiausias nedidelis daugiabutis namas Klaipėdos paplūdimyje už prieinamą kainą.

daugiau

 

DVARO REZIDENCIJA
Dvaro rezidencija- uždaras, ramus nedidelių daugiabučių namų kvartalas suprojektuotas taip, kad jo gyventojai pasijustų tarsi nuolat atostogaujančiais karaliais. Erdvūs būstai su privačiomis terasomis ir žaliaisiais plotais orientuoti į žmogaus privatumą, poilsį, šeimyninį gyvenimą. Kvartalo viduje suformuota žalia oazė su pasivaikščiojimo takeliais, sporto aikštynais, vaikų žaidimo aikštelėmis ir poilsio zonomis - ideali vieta auginti vaikus.

daugiau

 

KOMERCINIAI

KLAIPĖDA-LIEPOJA 1.57Ha
Komercinės paskirties sklypas, suformuotas šalia kelio Klaipėda-Liepoja - perspektyvi ir ideali vieta jūsų verslui vystyti. 157 arų plotas, esantis tarp Jakų žiedo, Liepų gatvės sankryžos ir kelio į Palangą tinka prekybai, autoservisui, sandėliavimo, apgyvendinimo ir maitinimo patalpoms. Sklypo privalumas - miesto komunikacijos. Plotą galime suformuoti pagal kliento pageidavimus arba planuojamo verslo specifiką.

daugiau

 

KLAIPĖDA-LIEPOJA 0.80Ha
Prie kelio Klaipėda-Liepoja (tarp Jakų žiedo ir Liepų gatvės sankryžos su keliu į Palangą), 80 arų plote suformuotas komercinės paskirties sklypas tinka prekybai, autoservisui, sandėliavimui, degalinei, apgyvendinimo ir maitinimo patalpoms statyti. Prie kelio Klaipėda-Liepoja (tarp Jakų žiedo ir Liepų gatvės sankryžos su keliu į Palangą), 80 arų plote suformuotas komercinės paskirties sklypas tinka prekybai, autoservisui, sandėliavimui, degalinei, apgyvendinimo ir maitinimo patalpoms statyti.

daugiau

 

PRAMONĖS/SANDĖLIAVIMO

KLAIPEDOS LEZ 7,74Ha (parduota)
Šalia Klaipėdos Laisvos ekonominės zonos, Klaipėdos raj. bendrajame plane numatytoje pramoninėje teritorijoje, 7.74 hektarų sklype, detaliuoju planu suformavome naują Pramonės ir verslo parką.

daugiau

 

NUOMA

Nuoma Villa Moulin Rouge
Villa Moulin Rouge Palanga

daugiau

 

GYVENAMIEJI (PARDUOTI)

GINDULIŲ REZIDENCIJA (parduota)
„Gindulių rezidencija“ – tai šiuolaikiškas, minimalistinės architektūros individualių, daugiabučių namų ir kotedžų kompleksas. Projektuojant ir statant šį kvartalą ypatingas dėmesys buvo skirtas jo šildymo sistemai ir medžiagoms, saugojančioms namų šilumą. Todėl ekonominis būstas „Gindulių rezidencijoje“ ypač tinka ne itin dideles pajamas turintiems žmonės.

daugiau

 

SAVAS KIEMAS (parduota)
Kotedžų ir daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas „Savas kiemas“ – tai antrasis „EKF FORTUS“ nekilnojamojo turto projektas Ginduliuose. Laimingi čia įsikūrę žmonės atskleidžia svarbiausius gyvenimo priemiestyje pranašumus. Tai - ramybė, privatumas ir komfortas.

daugiau

 

MELNRAGĖ (parduota)
Svajonių namas ant Baltijos jūros kranto, dviejų aukštų kotedžas Melnragėje, pirmoje pajūrio linijoje, tik 50 metrų nuo paplūdimio. Kotedžas iš tolo akį traukia savo originaliu architektūriniu sprendimu, apjungiančiu klaipėdietiško fachverko tradiciją ir modernumą.

daugiau

 

GIRULIŲ VILA (parduota)
nedidelių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas „Girulių vila“ suteikė galimybę apsigyventi kurortinėje Klaipėdos zonoje ir vidutines pajamas turintiems žmonėms. „Girulių vila“ išsiskiria itin gražia architektūra, įkvėpta autentiškų tarpukario vilų, kurių keletas yra išlikę Giruliuose iki šių dienų. Tokiuose namuose yra visos galimybės kurti unikalų, prabangų interjerą. Uždarame kvartele tarp senųjų Girulių miško medžių suprojektuota itin patraukli, visus gyventojų poreikius patenkinanti infrastruktūra su vietomis automobiliams, plačiomis žaliosiomis zonomis poilsiui, vaikų žaidimų aikštelėmis.

daugiau

 

Spausdinti Spausdinti atgal atgal Į viršų Į viršų
 
UAB "EKF FORTUS"
H.Manto g. 7-1, 92138 Klaipėda,
Tel/Faks. +370 61157776
                +370 61157774
El. paštas: pardavimai@ekf.lt
                  ekffortus@gmail.com
NEKILNOJAMOJO TURTO VYSTYMAS
2016 © "EKF - EKFFORTUS. Visos teisės saugomos.
sprendimas webmod: svetainių kūrimas